Ansatte

Kristian Ulyses Andaur  Styreleder Samarbeidsforum for estetiske fag kontor (@) sef.no

Kristian Ulyses Andaur
Styreleder
Samarbeidsforum for estetiske fag
kontor (@) sef.no

 
 

Musikk i skolen

Dang Pham  Prosjektkonsulent Musikk i skolen dang.pham (at )musikk.no

Dang Pham
Prosjektkonsulent
Musikk i skolen
dang.pham (at )musikk.no

Torunn Øvrebø Brotnow  Nestleder Musikk i skolen torunn.brotnow (@)musikk.no

Torunn Øvrebø Brotnow
Nestleder
Musikk i skolen
torunn.brotnow (@)musikk.no

Ulrika Bergroth-Plur  Daglig leder Musikk i skolen ulrika.bergroth-plur (@) musikk.no

Ulrika Bergroth-Plur
Daglig leder
Musikk i skolen
ulrika.bergroth-plur (@) musikk.no

Gunhild Gåsvik   Fagkonsulent Musikk i Skolen  gunhild.gasvik (@) musikk.no

Gunhild Gåsvik
Fagkonsulent
Musikk i Skolen
gunhild.gasvik (@) musikk.no

 
Eldbjørg Aakre Svensson  Regnskaps- og organisasjonskonsulent Musikk i skolen eldbjorg.svensson (at )musikk.no

Eldbjørg Aakre Svensson
Regnskaps- og organisasjonskonsulent
Musikk i skolen
eldbjorg.svensson (at )musikk.no

 
 

Drama- og teaterpedagogene

Karoline Enoksen Andreredaktør DRAMA - Nordisk dramapedagogisk tidsskrift karoline.enoksen (@) dramaogteater.no

Karoline Enoksen
Andreredaktør
DRAMA - Nordisk dramapedagogisk tidsskrift
karoline.enoksen (@) dramaogteater.no

Kari Strand   Daglig leder  Drama- og teaterpedagogene  kari.strand (@) dramaogteater.no

Kari Strand
Daglig leder
Drama- og teaterpedagogene
kari.strand (@) dramaogteater.no

 
 

Kunst og design i skolen

Bibbi Omtveit  (permisjon) Redaktør i tidsskriftet FORM Kunst og design i skolen bibbi (@) kunstogdesign.no

Bibbi Omtveit (permisjon)
Redaktør i tidsskriftet FORM
Kunst og design i skolen
bibbi (@) kunstogdesign.no

 

Kunst i skolen

Lennart Johansson   Daglig leder  Kunst og design i skolen  Lennart (@ ) kunstogdesign.no

Lennart Johansson
Daglig leder
Kunst og design i skolen
Lennart (@ ) kunstogdesign.no

 
Anne Elisabeth Sæter Daglig leder Kunst i skolen anne.saeter (@) kunstiskolen.no

Anne Elisabeth Sæter
Daglig leder
Kunst i skolen
anne.saeter (@) kunstiskolen.no

Marianne Hoen  Formidlingskonsulent / Grafisk designer Kunst i skolen kis (@) kunstiskolen.no

Marianne Hoen
Formidlingskonsulent / Grafisk designer
Kunst i skolen
kis (@) kunstiskolen.no

Tove Devold  Kontor- og gallerileder: Kunst i skolen tove.devold(@)kunstiskolen.no

Tove Devold
Kontor- og gallerileder:
Kunst i skolen
tove.devold(@)kunstiskolen.no

Ellen Hegtun  Grafisk designer Kunst i skolen ellen.hegtun@kunstiskolen.no

Ellen Hegtun
Grafisk designer
Kunst i skolen
ellen.hegtun@kunstiskolen.no

 
 

Senter for dansepraksis

Kai-Anders Ryen  Daglig leder (vikar) Senter for dansepraksis kaianders (@) dansepraksis.no

Kai-Anders Ryen
Daglig leder (vikar)
Senter for dansepraksis
kaianders (@) dansepraksis.no

Camilla Wang Pettersen  Medlemsservice Senter for dansepraksis medlemsservice (@) dansepraksis.no

Camilla Wang Pettersen
Medlemsservice
Senter for dansepraksis
medlemsservice (@) dansepraksis.no

 

Siden er under oppdatering